Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Online přepisovatel mluvené řeči (inzerát na práci)

Kdyby to nebylo tak "súrné" nedávám to sem. Mezi poradňáky by se ale zrovna mohl někdo najít. Rychlost úhozů za minutu lze ověřit tady https://10fastfingers.com/typing-test/czech
Já píšu o stošest. :-)

[87687-krata-pise-106-png]

Sociální podnik Transkript online s.r.o. se sídlem v Praze a s celorepublikovou působností hledá do svého týmu kolegu/yni na pozici přepisovatele/ky mluvené řeči, který/á je osobou se zdravotním postižením. Naše společnost poskytuje online služby komunikační přístupnosti pro osoby se sluchovým handicapem (simultánní přepis mluvené řeči, tlumočení mezi češtinou a českým znakovým jazykem) a službu přepisu audiozáznamů mluveného slova do textové podoby.

Profil vhodného kandidáta:
• píše na klávesnici rychlostí min. 400 úhozů za minutu
• výborně ovládá gramatiku českého jazyka
• je komunikativní, má kultivovaný ústní i písemný projev
• je trpělivý a vstřícný v kontaktu se zákazníky, ochotný učit se a respektovat komunikační specifika klientů se sluchovým handicapem.

Nabízíme:
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr (0,5 úvazku)
• práci v dynamicky se rozvíjející a respektované sociální firmě
• výborné technické zázemí pro výkon práce
• odborné zaškolení a vedení, kurzy dalšího profesního vzdělávání
• možnost pracovat částečně z domova (kancelářské prostory firmy nejsou bezbariérové)
• soudržný a kreativní pracovní tým.

Zájemce prosíme, aby zaslali svůj profesní životopis na e-mailovou adresu
outratova@transkript.cz

Na stroji to musí být opruz. Tihle mistři často používají systém ZAV od pana Zaviačiče a teď jak byli na mistrovství, tak tam měly Američanky nějaké nové "akordové klávesnice" a praly to tam po slabikách. To v češtině hned tak nebude, když máme jednou tolik (a možná i víc) slabik. Něco takového.

[cart-equipment.jpg]