Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po vložení nového procesoru nefunguje obraz

Zdravím, Po vložení nového procesoru a následného zapnutí PC nefunguje obraz (černá obrazovka), Bios mám aktualizovaný, měl jsem nejnovější verzi 1603, pak jsem zkusil verzi 1401, zkusil jsem spustit pc z jednou ramkou, zkusil jsem vyndat baterku ze základní desky na 10s. Nic nepomohlo a stále problém přetrvává. Jsem bez nápadů a nevím co dál..

Základní Deska: Asus M5A78L-M LX
Nový procesor: AMD FX-6300
Starý procesor: amd phenom ii x4 960t

horší to nebude.
chvilkové vyndání baterie nestačí, jumper to řeší. kdyby nešel najít, tak zkratnout kontakty v objímce pod baterkou.

s novým biosem ten starý cpu jel, když jsi to flashoval zase zpět (zbytečně). čili ve flashování zrada není.
taktováno předpokládám nebylo.

pro jistotu bych v desce nechal jen 1 paměťový modul, jestli deska nebude mít větší snahu se rozběhnout.