Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bezdrôtový bezpečnostný kamerový systém

Zdravím, jeden známy by potreboval poradiť s výberom Bezdrôtového (WiFi) bezpečnostné kamerového systému... Cena do asi okolo 400€. Počet kamier 4 ideálne 5.

Čo myslíte o iGET HOMEGUARD HGNVK88304 ?

Alebo aj lacnejšie som pozeral SECURIA PRO WIFI4CHV1-B a PROVISION WIFI KAMEROVY IP SYSTEM len neviem či to má aplikáciu pre Android.

Navyše chce pre tenkamerový systém použiť HDD (160GB 5400rpm) zo starého skoro 10 ročného PC.
A chce sledovať obraz z kamier aj mimo domu cez Internet... problém je že by to muselo vysielať obraz cez Internet s uploadom len 1Mbps.

Sám nad tým krútim hlavou že ako to chce.

Vykašli sa na to, takýchto systémov som videl už XY a všetky majú jedno spoločné... majitelia im tolerujú väčšie, či menšie muchy a tvária sa, že je to ôk.
Teraz mením takýto systém u zákazníka za profi. A je na predaj.
Ale ja by som ho nechcel ani zadarmo.
2 z 8 kamier občas vypadavaju:-)