Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome padá (pouze samostatná okna)

Nevím co si mám s tím počít zkusil jsem přeinstalaci Windows a začalo to po pár dnech dělat zase. Jestli potřebujete nějaké další inforamce tak dejte prosím vědět nemám vůbec tušení.
- Notebook Acer Swift 1 NX.GZHEC.001
- Windows 10 Verze 1903 (build systému 18362.267)
- Chrome Verze 76.0.3809.100 (Oficiální sestavení) (64bitový)
- Používám AVG, čistil jsem ccleanerem po instalaci driverů přes driver booster to stejnak zase začalo dělat problémy
- byla provedena čistá instalace Windows

Používám AVG, čistil jsem ccleanerem po instalaci driverů přes driver booster to stejnak zase začalo dělat problémy

ježíši, kristového....

preinštalujte celý systém (a tým myslím kompletne, diskpart clean, nová inštalačka zo stránky MS, nabootovať atd), a v žiadnom prípade neinštalujte ani jeden z týchto programov čo ste napísali. (3 najlepšie rozdrbávače systému)
Drivery inštalujte zo stránky Aceru.
Antivir máte Defender, ak už nejaký ale nutne chcete stiahnite ClamAV/Immunet.
Čistič nestahujte žiadny, vo Windowse je už čistenie disku.

Jelikož mám už mám notebook předinstalovaný s Windows 10, neznám jak postup instalace Win10 tak abych jej měl i s legální licencí. Pokud notebook přeinstaluju odznova, stačí jednoduše použít product key co je uvedený ve vlastnostech (Tento Počítač)? Nebo už tam licence bude k tomu?

Licenciu neriešte, je uložená v počítači. Len stáhnite: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10ISO (64-bit)
Pripojíte USB klúč, z ktorého vytvoríte bootovacie médium (jednoducho spustením toho programu čo stiahnete). Odpojíte USB klúč
Následne reštartujete počítač s tým že budete držať shift na klávesnici, tam dáta riešenie problémov, príkazový riadok a tam zadáte príkaz diskpart atd.. https://www.lukas-vlcek.cz/microsoft/diskpart-aneb-sprava-disku-prikazove-radky/ (na spodku odstránení všech oddílu, je to len 5 príkazov) samozrejme číslo disku udáte toho kde je nainštalovaný windows.
Znova pripojíte USB klúč, zapnete počítač. Zvyčajne sám spustí inštaláciu, ak nie, mačkáte F2 alebo Del a v Boot menu vyberete USB klúč.
Ďalej len odklikáte, to už Vás navedie.

Vo Windowse potom len otvoríte prehliadač, stiahnete drivery zo stránky https://www.acer.com/ac/cs/CZ/content/drivers kde zadáte model, ktorý je napísaný v "systémové Informácie" (najdete v štarte).

Ďalej už len programy ktoré potrebujete, avšak nič čo má v názve antivirus (Defender stačí, ak už nejaký antivirus tak ClamAV/Immunet , ostatné antiviry skor rozbijú systém než pomôžu), cleaner alebo booster.

provedl jsem preinstalaci presne podle Mlocik97 a drivery jsem naistaloval jen ty co mi poskytl Windows Update - nemám tam žádný antivirus používám jen Windows Defender. Chrom nepadá celý ale jen samostatná okna(jakože karty). Je vpohodě když se to stane občas, ale je to pravidelné. Mám něco rozepsaného na messengeru..blik zmizne to, koukám na video..blik, musím aktualizovat celou stránku čekat až se přehraje reklama zjistit kde se jsem skončil protože si to nepamatuje, dělá to celkem náhodně, nehledě na jaké stránce jsem

Drivery r acer.com pro můj ntb:

Wireless LAN Intel 20.30.4.1
VGA Intel 23.20.16.4927
Audio Realtek 6.0.1.8366
TXE Intel 1731.4.0.1199
Fingerprint EGISTEC 3.5.3.12
Bluetooth Intel 20.30.2.1
Chipset Inter 10.1.17464.8052
CardReader Realtek 10.0.16299.31239
DPTF Intel 8.3.10206.5246
IO Drivers Intel 30.100.1726.2
touchpad ELANTECH 13.6.10.2
Touchpad Synaptics 19.0.25.9
Airplane Mode Acer 1.0.0.1

Až zas za několik dní vyjde nějaká náhodná automatická Windows Update aktualizace tak se mi stejnak drivery celé přeinstalují, takže jaký má smysl je instalovat přes acer.com