Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová GK a starší monitor

Zdravím, jsem tu zas. Mám starší monitor s VGa připojením. A kartu k němu připojenou HDMI kabelem. Když monitor vyměním, s připojením na DVi, ovlivní to výkon ve hrách ? Asi hloupá otázka, ke budu rád za odpovědi.

Měl jsem HDd system. HDD odcházel tak jsem koupil SSd a dál Windows na něj. Stáhl jsem ovladače, DirectX, všecko. A stejně ty hry jedou jinak. Monitor jsem musel dát na HDMI. Předtím byl jiný, na DVI. Tak hledám chyby všude

Stiahni si everest home ultimete editiona aj ked je to iba trial, sprav log HW a vyhodi ti v celku spolahlivo aky model dosky, cpu, gpu atd mas. Hodi ti to aj priamo odkaz na stranky vyrobcu kde si mozes stiahnut ovladace priamo od zdroju podla aktualnosti. Ak nie, tak to staci zadat do googlu tip a prejst na stranky priamo vyrobcu kde vacsinou najdes ovladace podla modelu. http://www.lavalys.com/support/downloads/ . Po reinstale na cisty win samozrejme instalovat chipset ako prvy, restart a az potom dalsie veci.