Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem drivery na GTX 960

Zdravím, mám otázku jaký je teď nejlepší driver na GTX 960. Od té doby co jsem se v tom hrabal před pár lety a stáhl jsem random driver tak jsem zaznamenal pokles FPS a výkonnost, radši jsem vše nastavil zpět a od té doby jsem s tím nic nedělal a vše je v pohodě. Jenže teď čím dál víc her požaduje aktualizovat drivery. Tak se vás ptám. Jaký je optimální driver pro tohle GPU? Myslím verzi. Díky

teď nejlepší driver na GTX 960

je to už starší grafika. co si slibuješ od toho, že budeš ovladač neustále měnit - čekáš že nvidia objevuje neustále nové vlastnosti té karty?
driver má smysl updatovat první dva roky po vydání grafiky (a to ještě ne každou chybovou verzi). pak už výrobce na nějaké testování starších karet kašle, když má novější hw.

souhlasím s tebou, ale moje otázka byla mířená na to jaký driver by tam padnul nejlépe. Mám zhruba 388 něco a tam je tedˇ431 a novější hry jen chcou novější ovladače takhle jsem to myslel. Takže.... Kartu mám vyhodit a koupit novou i když k tomu ty nové ovladače jsou. Jen je tam asi 10 ovladačů od verze 419 po verzi 431 Tak jsem se chtěl zeptat kterej z těch 10 by tam sedl nejlíp. a neudělal by neplechu.