Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Zdravím, prosím poraďte jaké si mám koupit nové PC. Jedno mám sice doma, ale teď jsem koupil nový monitor LG 22´a moje integrovaná grafická karta to nedáže na monitoru zobrazit v plném rozlišení. Tedy nějakých 1600 na 1050. Do starého PC už nechci investovat, jelikož je tam prý nějaká špatná a hlavně stará deska, do které se nedá ani rozšířit o novou grafiku. Prosím poraďte, nejde mě o hry, ty nějak nehraji, ale chtěl bych aby PC - respektive monitor jel na plno a nebyl obraz rozmazaný - nebo problikával atd... Nejraději bych PC s OS Win XP - či vista, ale jenom tak asi do 12000,- včetně dph. Jde mě čistě jenom o tu bednu, monitor, repro atd již mám. Děkuji za odpovědi. A zase prosím, nezlobte se, jsem PC laik a proto mějte trpělivost. :-)

Tak mala inspirace na tiche pc..dovolim si rict, pc ktere nepujde slyset...

zdroj: Chieftec APS-450S 450W: 1 285,-
product.jsp

deska: Biostar TA790GX A2+ - AMD 790GX: 2 118,- (mozna bych volil asus, ale je o 1k drazsi)
product.jsp

skrin: CoolerMaster Elite 331 RC-331-KKN1-GP: 843,-
product.jsp

procak: AMD Athlon 64 X2 5400+ EE (socket AM2): 1 844,-
product.jsp

disk: Samsung SpinPoint F1 HD322HJ - 320GB SATA II: 1 015,-
product.jsp

pamet: Geil DIMM 2048MB DDR II 800MHz Black Dragon (GB22GB6400C4DC): 1 022,-
product.jsp

cd-rom: Samsung SH-S223F černá bulk: 480,-
product.jsp

cpu chladic: Scythe SCORC-1000 OROCHI CPU Cooler: 1 357,-
product.jsp

Microsoft Windows XP Home Edition CZ OEM: 1 749,-

celkem to vychazi asi na 11,5K Kc...a bude to ticha sestava, i kdyz nevim jak je to s dodavkama desek s 780gx. Lze v budoucnu snadno upragovat procesor + pridat grafiku a bude z toho i vykonny herni pc.