Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit soubory .exe

Ahoj, nejdou mi spustit instalační soubory .exe. Ale ne všechny, dnes jsem si instaloval např. Daemon Tools a ten šel spustit v pořádku, ale když jsem se pak snažil spustit instalaci MO nebo jiného programu, vyskočila mi chyba "K dokončení požadované služby není k dispozici dostatek prostředků." (přikládám screen http://imgWorld.cz/eav1KbTFyR.png)
Co je to za chybu? A šlo by to opravit bez reinstalace nebo obnovování os? Antivirem jsem to projel a nenašel nic.
Děkuju

Můžeš zkusit spustit CMD jako správce a příkaz sfc /scannow
Možná je ale problém v tom, že sis rozhasil asociaci .exe (ovšem to by správně nefungoval žádný .exe soubor).
Návod na opravu je tady: jak-opravit-spousteni-exe-soboru-z-windows-vista-nebo-windows-7 (pokud máš Windows 10, snad to bude stejné).

Antivirem jsem to projel a nenašel nic.

Místo utajeného antiviráku to projeď programy MBAM + AdwCleaner (oběma! a nejlíp v nouzovém režimu systému). Pokud ty programy půjdou spustit.

https://lnk.sk/mHQ2

https://lnk.sk/fjrz

Zrejme máš tiež pošahené prístupové práva k inštalátoru súborov exe: nt service\trustedinstaller

Alebo:
Skús si vytvoriť nový účet ako Supermadmin v cmd.exe, ako Správca, alebo v PowerShell:

net user administrator /active:yes
Enter - odhlás sa.

retro návrat:
net user administrator /active:no

V prípade W10 sa kontrolujú systémové súbory nástrojom PowerShell, Dism.exe

DISM /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup

DISM /Online /Cleanup-Image /AnalyzeComponentStore

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Cesta k úložisku:
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /source:F:\Sources\Install.wim:1 /LimitAccess