Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prečo na trhu ubúdajú reproduktory so sieťkou?

Prečo na trhu ubúdajú reproduktory so sieťkou? Namiesto toho pribúdajú len "nahé" reproduktory alebo reproduktory s tvrdou mrížkou. Pri tom podľa mňa čo sa týka zvuku, tak cez sieťku mi prijde zvuk lepší, najmä když je z dobrej tkaniny.

Druhá vec je že už skoro všetky lepšie reproduktory obsahujú BT, pri tom pripojenie cez kvalitný kábel mi prijde vždy odosť lepší, než BT ktoré môže byť zarušené a neprijde mi to ani rozumné...

Osobne mi prijde že cez sieťku je zvuk omnoho lepší než cez mrížku.

Lepší reproduktory o žádném BT ani neslyšely.

ak myslíme všeobecne tak ano, ale na CZ/SK trhu v obchodoch akým je czc, alza, u nás napríklad aj nay tak je to ceľkovo bída,... Jediné relativne kvalitné reproduktory čo som po dlhej dobe kúpil, lebo dlho som nenašiel žiadne čo by aspoň trochu zneli normálne, tak nakoniec boli Z333.