Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměť Notebooku

Zdravím,

poslední dobou mám problém s notebookem. Veškerou práci na něm mi ztěžuje nedostatek paměti. Se základními programy (antivir, prohlížeč a základní program na úpravu fotek) mi na disku zbývá pouze 1GB místa z 28.
Jsem absolutní laik, proto se Vás chci zeptat, jestli je možná výměna paměti za jinou velikost, nebo jiná možnost, jak se s tímto problémem vypořádat.
Ps. Na koupi jiného počítače teď nemám finance.

Jedná se o Acer aspire ES1-431-C3QT. (Intel celeron procesor N3050, 2gb DDR3 L memory, eMMC32 gb)

Moc díky za všechny rady!

Stiahni si nejaky soft tipu windirstat a pozri si co ti zabera najviac miesta. Ale pri tej pamati asi ziaden extra zazrak nespravis. Kazdopadne uz len npr. dalsi uzivatelsky pristup, resp. konto zerie dost pamata. Taktiez ako ti uz bolo napisane, body obnovenia a ine. Ak si npr. reinstalvoal win, mozes mat zalohu stareho winu co taktiez nie je malo, atd.