Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka

Dobrý den,
nedávno mi známý opravoval počítač a dával mi tam novou základní desku, od té doby mám pár problémů.
Ten největší je v tom, že jakmile zapnu jakoukoliv hru(starší, novější) tak po určité době se hra buďto vypne, zhasne obrazovka a nejde nic než restartovat pc, nebo hra treba běží dál ale obrazovka je černá i po několikerém spuštění...Když potom třeba restartuju pc a chci spustit znovu hru tak to vyhazuje chybová okna, většinou cosi o tom at kontroluji jestli mam spravne nainstalovany software a hardware...hledal jsem po internetu ruzne aktualizace, directx, ovladače, atd...ale nic nepomáhá...monitor jsem zkoušel vyměnit a problémy byly opět stejné takže tím by to snad být nemělo...Můžete mi prosím zkusit někdo poradit?
Děkuji

Jak pise prasak - napis sestavu a duvod vymeny desky.

Zkus teplotu grafiky pote, co to zcerna... Pokud na chladici neudrzis ruku, je to spatne. Pokud bude chladic prilis chladny, je to take spatne... (spatny kontakt chladic - GPU). Bylo by dobre, tu teplotu nejakym softem zjistit (pokud to grafika podporuje).

EDI: jsem slepy 3-[... Ta deska odesla jak? Muze se stat, ze to nacne i dalsi komponenty... Pokud je to ale diskem... Chce to pozorovat dal.

Takže se zdá, že problém jsem zatím provizorně vyřešil, postavil jsem k pc ventilátor než koupím větrák a snížil jsem teplotu disku na 35stupnu...ted me napada ze to asi bylo tim ze mam dva harddisky a oba jsou dost nestastne blizko sebe, takze se navzajem zahrivali a nedelalo to dobrotu, asi to bylo tim protoze oba tam zaroven nemam moc dlouho, proto prisli problemy az nedavno...