Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejdou nainstalovat velké soubory, hry

Dobrý den dnes jsem koupil nový netobook lenovo i7, 16 gb ram, 2 tb hdd... Nejdou mi ale nainstalovat větší hry píše to třeba nějakou chybu isdone.dll,jíž při instalaci nebo nebo corupted během instalace. . Antivir ještě nemám. Ale používám win 10 nově nainstalovaný. Nevíte kde je chyba? Děkuji

Většinu toho jsem zkoušel. Nejčastěji se píše že je malá ram paměť nebo málo místa na hdd, což je u mě nesmysl. Mám novou čistou instalaci win 10. Na jiných pc s instalací těchto her nemám problém. Může na to mít vliv i Windows defender?

nevím proč

tak to ignoruj. dětinské plácání, které dotyčný neumí zdůvodnit, je k ničemu. to si můžeš pro rady k pc jít třeba mezi trotly na facebook.

defender ovšem nemůže za neinstalaci velkých souborů.
spíš bych bych viděl na chybnou funkci síťovky (ovladač), pokud to stahuješ. jenže předpokládám, že máš nový notebůů s instalací od výrobce.
zkus ještě nechat běžet memtest.