Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena Gpu, no signal

Dobry den, zohnal som si grafiku xfx radeon rx 570,predtym som tam mal r9 270 dual x, po odinstalovani starej a nahodeni novej pc ide pocujem ako som vo windowse, ale tv je bez signalu. Karta svieti na zaciatku sa tocia aj ventilatori, ale to je vsetko, v biose mam nastevenu prioritne pci express, ovladace som odinstaloval z karty predtym ako som dal novu. Stara karta ide bez problemov. Zostava je Windows 7,64 bit, doska Intel Dh55tc, ram ddr3 10gb,zdroj je Fsp 650-80Egn.cpu i5 760,pripojene k tv 32" cez hdmi. Nejake rady?
Dakujem.

Zdravím,

Zkusil bych:

1. reset Biosu
2. zapojit kabel do jiného výstupu grafiky - měla by mít HDMI, DVI i Displyport.

Máš zapojené přídavné napájení ke grafice?

Nenapsal jsi úplně přesný typ té karty;

u některých provedení by tam mohly být třeba i 2 přídavné napájecí konektory- 6pin a 8pin - v takovém případě je nutné je oba zapojit !!

Tu RX570 jsi asi koupil použitou ?

Co bych ještě vyzkoušel:

- opatrně očistit na té kartě kontaky, které se zasouvají do slotu v desce
- vyměnit na zkoušku zdroj (může být načatý a nedodává na některé větvi dostatečné napětí)
- kartu zkusit v jiném pc

Kdybys to nerozchodil tak vrátit prodejci.