Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 startup issues - sfc command

Dobrý den.. Občas mám problém s načtením windows takže můj PC run into problem a třeba se restartuje a spustí až na 2-3. pokus. Ptám se proto, že bych rád tenhle problém vyřešil, dřív než se stane, že už windows nespustím. Na internetu jsem se dočetl, že někdy stačí spustit command prompt a příkaz /sfc aby windows přišel na to např. které soubory jsou poškozené, příp. je opravil. To jsem sice provedl ale vzhledem k tomu, že jsem dost laik, tak nevím jestli byl problém vyřešen a případné chyby opraveny. V příloze posílám screenshot logu s uskutečněným scannem systému (/sfc). Za rady moc děkuji!

Hlavně zbrkle nereinstaluj.

1. provést řádnou kontrolu disku (ideálně všechny oddíly) včetně kontroly povrchu disku (to dnes už W10 zvládají přímo ve Windows, výsledek se pak objeví v eventlogu, takže můžeš zkontrolovat, zda našel chybné sektory)
2. reboot
3. provést sfc a opakovat/provádět tak dlouho, dokud bude nalézat chyby.
4. doporučuju vypnout fastboot