Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smart Box O2

Ahoj, navýší mi rychlost od O2 na 250 mbit/s a dali mi k tomu Smart Box, ale povolil jsem nat porty na Cod a mám stále moderate. povolil jsem i dmz což bych neměl a stíle nic. Co s tím, nebo jestli by jste doporučili jiný router , který bude mít wan jako O2. Nebo místo toho koupit ASUS DSL-AC56U . Děkuji

Řešení:

Psal jsem ti v předchozím linku že firewall nefunguje ani na low, a celý smart box je low. Koupil jsem TP-LINK Archer VR2800v v odkaze a funguje super, teda se 100mbps/s a porty jsou otevřené. Má i VDSL 3 . Díky za radu

Ahoj, nevím o čem mluvíš, nechal jsem si snížit rychlost a vrátil starý router, což mě mrzí,a resetoval jsem ho. Přihlásil jsem se ro routeru nastavil jsem hesla a wifi a nechal jsem to jak to je a chci podotknout že mi zůstala veřejná IP a všechny Codéčka mají otevřený porty. Tak kde je chyba. Buď ve smart Boxu nebo to v něm prostě neumím, i když to nechám nastavený na default. To víte že bych chtěl rychlejší internet ale co mám dělat když tohle nefunguje. Nebo jestli máte chuť se do toho podívat tak přes team viewer klidně zpřístupním. Teď mám menší rychlost :.( a Smart box který nevyužívám.

ptám se, proč v tom děláš takový guláš a vypisuješ port za portem, to ta O2 sračka neumí portrange, tj. zadat rozsah "sousedních" portů, třeba 27000-27100?
dál jsem se zajímal, zda to tvé herní PC má opravdu tu IP adresu, na kterou to forwarduješ? A netvrď mi, že ta O2 sračka neumí udělat DHCP rezervaci!

návod máš tady: https://www.o2.cz/osobni/techzona-modemy-pro-adsl-vdsl/o2-smart-box.html?tab=download

to vodoprdní čudo má firmware jak routery staré 10 let. Na straně 26 máš pokec k firewallu, pokud chceš forwardovat, musíš nastavit na "low"

DHCP rezervaci umí byl to název PC a jak je na obrázku tak to je přiřazení IP routerem a já jí tam dal natvrdo a byla ukázána i ve hře jak veřejná tak i rezervovaná IP adresa. Firewall jsem měl na low ale prd platný. Měl jsem i povolený DMZ a nic. V Pc jsem měl síť na automaticky. DHCP server mi přiřadil ip 10.0.1.11 to je na obrázku. Buď jí dám takhle na tvrdo nebo je to pod názvem počítače DESTKOP...., ale je to tatáž IP přiřazená DHCP serverem. A potrrange nevím jestli umí měl jsem to tam takhle napsaný jako to máš ty a nic. A co místo toho koupit https://www.czc.cz/tp-link-archer-vr2800v/256851/produkt . Ale neumím to nastavit pro O2.