Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Androidi tablet - TV-out skrz 3.5mm 4-pin jack(TRRS)?

Dobry den,

potrebuji se zeptat, jestli, popripade jak, by bylo mozne pripojit Androidi tablet Amazon Fire 7 k televizi, ze strany tabletu pres 3.5mm jack (s vysokou pravdepodobnosti 4-pinovy - standardne je mozne k tomuto i vsem Android zarizenim pripojovat stereofonni sluchatka s integrovanym mikrofonem = standardne 4 piny) do televize pres kompozitni signal (3x cinch audio levy + audio pravy + video) nebo pres SCART?

Vyssi lepsi multimedialni modely tlacitkovych Nokii to bez problemu zvladaly, tak pro "superhyperultraextramoderni" "chytre" mobily a tablety by to snad nemel byt problem, ne?

Dekuji.

Tablet neumi ani prenos obrazu pres wifi (prolezl jsem veskera nastaveni i vsechny funkce a predinstalovane specialni aplikace a neni to vubec nikde - nebo je k tomu nutne doinstalovat nejakou aplikaci?), ani nema USB-C ani Micro-HDMI.
Tablet ma jen Micro-USB a 3.5mm jack.
Televize ma vstupy jen: RF (Antena), SCART a Kompozitni (3x Cinch), to je vse.
Televize nema ani HDMI ani Screen mirroring.
Predpokladam, ze propojeni audiovizualniho signalu do televize z tabletu bude lepsi a jednodussi z jacku nez z micro-USB, ne?

Dival, ale nemam televizi s HDMI ani zadne jine dalsi zarizeni od Amazonu.
Mam akorat jakysi set-top-box nebo co to je, ktery ma i HDMI vstup a k TV je pripojitelny pres RF nebo SCART, takze to by snad melo jet. Kdyz budu postupovat podle navodu v odkazu podle bodu 2 (nevim, kam se podel bod 4, kdyz tam chybi a je tam po bodu 3 hned bod 5) a koupim si ten Micro-USB to HDMI adapter, bude mi audiovizualni vystup z tabletu na TV fungovat? Totiz nikde v zadnem nastaveni ani v zadnem menu tabletu neni funkce "Display mirroring". Bude to vubec fungovat nebo se tato volba objevi v nastaveni az po pripojeni kabelu/adapteru tak jako napriklad volba "Odpojit USB zarizeni" pri pripojeni USB flashky?

Audiovizualni vystup pres 3.5mm TRRS jack mely nektere vyssi lepsi multimedialni modely Nokii jako treba zminovana N95, nektere videokamery, nektere herni konzole a taky napriklad i pohybem ovladana herni konzole LEXIBOOK, prestoze podle vseho je cela konzole nejspis nejaka Cina, kvalita zobrazeni neni az tak spatna, naopak je celkem slusna, pravda - logicky to nemuze byt zadne Full-HD, ale kvalita je celkem dobra. Ono i dost zalezi na tom, jakou mas televizi.

nikde v zadnem nastaveni ani v zadnem menu tabletu neni funkce "Display mirroring"

Oni to mají přeložené různě, i když jde o stejnou funkci. Na jednom zařízení mám "Screen mirroring", na druhém "zrcadlení", na třetím "smart screen" a ještě bych asi něco našel. Set-top-box by to mít mohl. Ale nevím, jesztli to jde i přes kabel. Spíše jde o to, aby byla obě zařízení připojena k internetu, třeba přes domácí WiFi.