Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Androidi tablet - TV-out skrz 3.5mm 4-pin jack(TRRS)?

Dobry den,

potrebuji se zeptat, jestli, popripade jak, by bylo mozne pripojit Androidi tablet Amazon Fire 7 k televizi, ze strany tabletu pres 3.5mm jack (s vysokou pravdepodobnosti 4-pinovy - standardne je mozne k tomuto i vsem Android zarizenim pripojovat stereofonni sluchatka s integrovanym mikrofonem = standardne 4 piny) do televize pres kompozitni signal (3x cinch audio levy + audio pravy + video) nebo pres SCART?

Vyssi lepsi multimedialni modely tlacitkovych Nokii to bez problemu zvladaly, tak pro "superhyperultraextramoderni" "chytre" mobily a tablety by to snad nemel byt problem, ne?

Dekuji.

nikde v zadnem nastaveni ani v zadnem menu tabletu neni funkce "Display mirroring"

Oni to mají přeložené různě, i když jde o stejnou funkci. Na jednom zařízení mám "Screen mirroring", na druhém "zrcadlení", na třetím "smart screen" a ještě bych asi něco našel. Set-top-box by to mít mohl. Ale nevím, jesztli to jde i přes kabel. Spíše jde o to, aby byla obě zařízení připojena k internetu, třeba přes domácí WiFi.