Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Vista Business

Zdravím,
nikdy jsem neměl vistu, jen zkušenosti ostatních o tom, jaký je to odpad.

Sehnal jsem si dobový high-end v podobě pracovní stanice.

Čitelný štítek samozřejmě mám vázaný k danému PC. Problém je, že nevím kde stáhnout 64 bit Business verzi.
Nevíte někde kde stáhnout instalační medium ? Podotýkám, že nehledám a nežebračím cracknutou/aktivovannou verzi !!!!

Kemo,
dal jsem do guglu Vista Business a naslo mi to ISO, teda jako 4.vysledek
Je to sice english language ale to prece nevadi.
Zkus to, treba ti gugl bude fungovat stejne
EDIT
tak Karlos me predbehl, no holt jsem pomalej

Windows 7 je docela oblíbený a od Vist se zas tolik neliší. Těch věcí, co tam byly navíc bylo minimum (Visty jsou verze 6.0 sedmičky potom 6.1). Co se lišilo bylo počáteční nastavení - dostat visty do použitelného stavu dalo nějakou práci, sedmičky šlo používat prakticky hned po instalaci. Dost také zapůsobila náročnost, jenom pro sebe potřebují 512 MB paměti a giga na to, aby se v nich aspoň trochu dalo dělat (spíš víc), v tom se moc neliší od sedmiček. Takže já bych to zase tak černě neviděl, ono v době XP to byl samozřejmě šok, protože v té době začínalo být u nových počítačů běžné 512MB a to nestačilo (slyšel jsem o případu, že někdo řešil problém s notebookem, nakonec snad vyhádal aspoň slevu, když trval na tom, že jako celek je nepoužitelný a že on si přece visty nevymyslel) a víc se začlo dělat až později po příchodu vist.

Nedalo mi to a je to takhle (porad mluvim o originalnich ISO souborech):
- instalacka Windows Vista Business with SP2 - je na ni pouze Business verze
- instalacka Windows Vista Enterprise with SP2 (For Software Assurance Customers Only) - je na ni pouze Enterprise verze
- instalacka Windows Vista with Service Pack 2 - jsou na ni na vyber tyto verze pro instalaci:
Windows Vista Business
Windows Vista HomeBasic
Windows Vista HomePremium
Windows Vista Ultimate

Takze ti staci stahnout treba z nejmenovaneho serveru na U soubor:

File Name: cs_windows_vista_with_sp2_x64_dvd_x15-36327.iso
Date Posted (UTC): 6/16/2009 6:02:44 PM
SHA1: D686D03E6E2985B87FB92B8F901F7253A28DA7DC