Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Vista Business

Zdravím,
nikdy jsem neměl vistu, jen zkušenosti ostatních o tom, jaký je to odpad.

Sehnal jsem si dobový high-end v podobě pracovní stanice.

Čitelný štítek samozřejmě mám vázaný k danému PC. Problém je, že nevím kde stáhnout 64 bit Business verzi.
Nevíte někde kde stáhnout instalační medium ? Podotýkám, že nehledám a nežebračím cracknutou/aktivovannou verzi !!!!

Nedalo mi to a je to takhle (porad mluvim o originalnich ISO souborech):
- instalacka Windows Vista Business with SP2 - je na ni pouze Business verze
- instalacka Windows Vista Enterprise with SP2 (For Software Assurance Customers Only) - je na ni pouze Enterprise verze
- instalacka Windows Vista with Service Pack 2 - jsou na ni na vyber tyto verze pro instalaci:
Windows Vista Business
Windows Vista HomeBasic
Windows Vista HomePremium
Windows Vista Ultimate

Takze ti staci stahnout treba z nejmenovaneho serveru na U soubor:

File Name: cs_windows_vista_with_sp2_x64_dvd_x15-36327.iso
Date Posted (UTC): 6/16/2009 6:02:44 PM
SHA1: D686D03E6E2985B87FB92B8F901F7253A28DA7DC