Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechcete někdo BMW?

Zrovna jsem ho vyhrál a nemám pro něj místo v garáži.

BMW romana.prokesova@re-max.cz
Gratulujeme
--
Vážený vítězi, dovolujeme si vás upozornit, že tato e-mailová adresa byla náhodně
vybráno a přihlášeno do našich bezplatných bodů třetí kategorie 26. srpna
2019, který vám později ukázal vítěze, a proto měl nárok na
podstatná částka €950 000,00 EUR a automobil BMW řady 7.
Pro reklamace zašlete své jméno: Věk: Země: Na e-mail: lunanamiguel@hotmail.com
Změna kategorie, původně: Internet (Prasak)

Tak už jsem zase vyhrál BMW, dokonce dvě. Co já s nimi budu dělat, do garáže se mi už nevejdou. Asi je nechám před barákem, odemčené s klíčky v zapalování a papíry v přihrádce, třeba se někomu budou hodit.

Vážený výherci, chteli bychom vás upozornit, že tato e-mailová adresa byla náhodná vybráno a zadáno do našich bezplatných bodu tretí kategorie 7. listopadu 2020, který se pozdeji ukázal jako vítez, a proto mel nárok na a podstatná cástka 950 000,00 EUR z KONCE ROKU BMW AUTOMOBILE PROMO. Za úcelem reklamace zašlete své jméno: Vek: Zeme: Povolání: Na e-mail: lunanamiguel@hotmail.com

Ale plné nádrže fakt nečekejte. přineste si svůj kanystr.
:beer: