Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechcete někdo BMW?

Zrovna jsem ho vyhrál a nemám pro něj místo v garáži.

BMW romana.prokesova@re-max.cz
Gratulujeme
--
Vážený vítězi, dovolujeme si vás upozornit, že tato e-mailová adresa byla náhodně
vybráno a přihlášeno do našich bezplatných bodů třetí kategorie 26. srpna
2019, který vám později ukázal vítěze, a proto měl nárok na
podstatná částka €950 000,00 EUR a automobil BMW řady 7.
Pro reklamace zašlete své jméno: Věk: Země: Na e-mail: lunanamiguel@hotmail.com
Změna kategorie, původně: Internet (Prasak)

Jen aby to auto mělo alespon plnou nádrž,abych nemusel hned tankovat.A taky nechtějí ani přesnou adresu,kam ho dovezou,to si snad pro něj mám jet až někam do Prahy?A ta eura pošlou na účet nebo budou v kufru toho auta?
Samé nejasnosti,tak to raději ani nechci.]:)

Svého času to bylo velmi časté a ještě lepší byly strojové překlady nejvíc mě pobavil "VÁŠ EMAIL vyhrál pět set tisíc BRITSKÉ RYBNÍKY" to je tak, když si někdo plete pond a pound a překladač mu to přeloží.

Tak jsem se právě stal milionářem. Vyhrál jsem BMW X7 a 950 000Eur to je cca 23,75 milionu Kč Doprdele to budou daně.
A těch skvělejch dobročinejch spolků co natáhnou ruce. No nic když to vezmu rozumem, tak raději budu chudej.

Hlásím se do zdejšího klubu milionářů. Z dnešní pošty:

Dobrý den, drahý, jmenuji se Willis Lori, prosím, potřebuji vaši pomoc. Jsem voják pracující jako mírový oddíl OSN v Sýrii, ve válce proti terorismu. Mám v držení částku 6,5 milionu USD a zlato, které jsem zde objevil v kufru ve válce v Sýrii 5. ledna 2020 a tyto peníze jsem uložil se zlatem u agenta Červeného kříže zde v Sýrii a poté je naléhavě vyzval přesunout tuto skříňku z této země, protože zde je pak spousta krizí. poté řekli, že to přesouvají do Spojených států, teď chci, abyste se postavili jako můj příjemce a obdrželi fond prostřednictvím expresního doručení a udržovali ho v bezpečí, takže jakmile projdu, přijdu a připojím se k vám ve vaší zemi a váš podíl bude 40%, jakmile mi pomůžete získat krabice.

Objetí

willis

Tak už jsem zase vyhrál BMW, dokonce dvě. Co já s nimi budu dělat, do garáže se mi už nevejdou. Asi je nechám před barákem, odemčené s klíčky v zapalování a papíry v přihrádce, třeba se někomu budou hodit.

Vážený výherci, chteli bychom vás upozornit, že tato e-mailová adresa byla náhodná vybráno a zadáno do našich bezplatných bodu tretí kategorie 7. listopadu 2020, který se pozdeji ukázal jako vítez, a proto mel nárok na a podstatná cástka 950 000,00 EUR z KONCE ROKU BMW AUTOMOBILE PROMO. Za úcelem reklamace zašlete své jméno: Vek: Zeme: Povolání: Na e-mail: lunanamiguel@hotmail.com

Ale plné nádrže fakt nečekejte. přineste si svůj kanystr.
:beer: