Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak velký je rozdíl proti šmírování mít chytrý mobil BEZ INTERNETU nebo tlačítkový?

Vadí mi šmírování na chytrých mobilech. Jde mi o rozdíl. Pokud si koupím chytrý telefon a NEBUDU S NÍM NIKDY NA INTERNETU, přesto je chytrý. Je lepší si koupit třeba tlačítkový telefon? Psalo se, že třeba Putin nepoužívá vůbec chytrý telefon. Víte někdo? Prosím pouze o technické informace, pokud někdo ví. Ne proč apod. Potom se diskuze zvrtne úplně někam jinam a člověk nedostane odpověď na to, co chtěl, ale 30 dalších o něčem jiném. Děkuji

Chceš být taky IN jako Putin?Tak si kup starý blbý telefon.Mám ho taky,volat se s ním dá a nic jiného nepotřebuji a nemusím tahat velkou placku a bát se,kdy ji někde rozbiju.Ale i ten se dá zaměřit,takže sledování neunikneš.Všechny důležité osoby,jako státníci,diplomati,agenti atd.používají "služební" telefony se šifrováním a soukromé mají zakázané.

Jasně. Vím, že se prodává nějaký mobil za 70.000,-Kč, který vyrábí nějaká bezpečností služba v Izraeli. Ale na ten nemám. Tajný mě dostanou, dkyž budou chtít, to je jasné. Ale nedělám nic nekalého. jen mi vadí přesně to, jak to tady krásně popisuje gihad. Ta minupulace s tebou. A většina lidí si to ani neuvědomuje a myslí si, jak se se rozhoduje každý sám za sebe podle své vůle a ne, že je ve skutečnosti k tomu někdo dotlačil...
Takže díky všem za nějaké informace.