Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na ip kameru a pripojeni

Dobrý den zakoupil sám si ip kameru od značky Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P když ji připojen prez wi-fi tak vse funguje a když se chci pripojit prez data tak mi to nejde chtěl bych se zeptat jestli neni potreba nejak nastavit wi-fi router a nebo nejaky přenastavení routeru a nebo site diky za odpoved

Mas internet od O2 ?

- V Cr nebydlim, nevim jak to u vas funguje, ale zde nekdo "resi / resil" to samé : https://xm.cz/blog/dotaz/kamera-xiaomi-home-360-navod/

- Tobe to funguje na "Wifi" protoze jste oba v lokalni siti, tvuj telefon i kamera jste ve stejné siti.
Pres mobilni data potrebujes aby byl povolen pristup z venci.

[TiP] ~ Zkus to pripojit presne podle navodu k dispozici zde : https://najdinavod.cz/navod-na-xiaomi-mi-home-security-camera-360/download/ a nezapomen na ten QR Code
* Nevim jak je to s tvim zarizenim, ale na telefonu bych u polozky pripojeni upresnil APN / ipv4 , otevrel té kamere v ruteru port k presmerovani by mohlo fungovat (samozrejme by se na tu kameru nemel vstahovat DHCP, aby mel stejnou lokalni IP adresu na kterou bude z venci presmerovano).

Moznosti su dve.
Na routri/modeme od poskytovatela mas verejnu ip, idealne staticku a v tom pripade si musis nastavit spravny port forwarding podla poziadaviek kamery.
Druha moznost je, ze Xiami poskytuje nejaky cloud, cize kameru napojis na ich cloud a obraz pozeras cez ich cloud.
Nevyhoda je, ze tvoj obraz ide cez cinsky server, takze sukromie nic moc a druha je, ze odozva moze byt problematicka, cize obraz nebude plynuly.
Btw taketo veci sa zistuju este pred zakupenim kamery, nie az po.