Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na ip kameru a pripojeni

Dobrý den zakoupil sám si ip kameru od značky Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P když ji připojen prez wi-fi tak vse funguje a když se chci pripojit prez data tak mi to nejde chtěl bych se zeptat jestli neni potreba nejak nastavit wi-fi router a nebo nejaky přenastavení routeru a nebo site diky za odpoved

Moznosti su dve.
Na routri/modeme od poskytovatela mas verejnu ip, idealne staticku a v tom pripade si musis nastavit spravny port forwarding podla poziadaviek kamery.
Druha moznost je, ze Xiami poskytuje nejaky cloud, cize kameru napojis na ich cloud a obraz pozeras cez ich cloud.
Nevyhoda je, ze tvoj obraz ide cez cinsky server, takze sukromie nic moc a druha je, ze odozva moze byt problematicka, cize obraz nebude plynuly.
Btw taketo veci sa zistuju este pred zakupenim kamery, nie az po.