Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém se spuštěním notebooku

zdravim, mam notebook HP compag nx 6110, baterie byla zcela na 0%, dal sem do sítě a spustil, notebook byl nedávno formátován (win. xp sp2) a tak sem dal přídávání nového hardware co sem zrovna potřeboval, byl to bluetoth, je tam integrován, ůspešně přidáno a pak sem dal na konci inst. aby bluetoth hledal nová zařízení (můj mob.) a během hledání se notebook vypl. tak sem ho dal do sítě a nešel zapnout, když ho vyndám ze sítě a zase zandám tak dioda napájení pouze blikne ale pc stále nejde, zkusil sem ho nechat tak rok na síti ale furt nejde zapnout, nevíte někdo prosim co stim?

rok na siti ? zkus se podivat dovnitr, jestli nepovypadly kabliky vedouci k casti, kde je display, ale ktere pri zavreni notebooku vedou signal, at se vypne.. me to tak jednou taky delalo. Dale muze byt ohnuta deska nebo odesel nejaky jiny komponent. Neni kratce po zaruce ?

Chce po tebe aby si to zavrel a otvoril. Spinac zavreteho veka moze byt nejaky nahouby a pri "zavretom veku" (ak spinac hlasi ze je zavrete veko) sa ti to nemusi zapnut. Spinac je zvycajne v tej diere do ktorej sa zastrkava ten "kolik" veka ked sa veko zavre (zvycajne na prednom okraji (pri tebe)).
Ale ja osobne myslim ze problem je inde, a hlavne nechapem to ze pises ze baterka bola na 0% a dal si ho do nabijacky, a potom pises zas ze po vypnuti si ho dal do nabijacky, tak kedy si tam vlastne strcil tu nabijacku?? (a please nepouzivaj slovo siet, aby sme ti aj rozumeli, siet moze byt aj LAN).

P.S> moze byt (celkom pravdepodobne) vadna nabijacka (alebo ju nemas v 230V :) alebo je blby kontakt konektora nabijacky (mozes konektor skusit jemne tlacit na strany - ten crep nema indikaciu nabijania?). Alebo robi problem ta baterka, alebo mohol sa NB prehriat, nechaj to vychladnut. Alebo su uplne v haji menice na doske NB, to mozes potom asi rovno NB vyhodit (oprava sa zvycajne nevyplati)

jj, vim kde je ta zástrčka na vypnutí displaye, ale ta vypadá v pořádku, notebook nešel zapnout prtž baterie byla nabita na 0%, tak sem ho šoupnul na nybíječku a zapnul, ale při přidávání nového zařízení v tom bluetooth se sám vypnul jak kdybych normální pc vytáhnul ze zádufky a vod tý doby nejde, tak sem zkoušel kabel vytáhnout a zase zandat, ale jen to problikne, normálně ta dioda napájení svítila neustále pokud byl notebook napojen na nabíječku...

tak na tomto notebooku byla chyba v základní desce, oprava za 7000,-kč, a matka majitele tohohle krámu chce to nechat opravit :-D, bych ji kop do pr. až by ji zazvonila, za 7000 si sice pořídí krám ale furt bude lepší jak tento :-D některé ženy nemají chybu....