Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém se spuštěním notebooku

zdravim, mam notebook HP compag nx 6110, baterie byla zcela na 0%, dal sem do sítě a spustil, notebook byl nedávno formátován (win. xp sp2) a tak sem dal přídávání nového hardware co sem zrovna potřeboval, byl to bluetoth, je tam integrován, ůspešně přidáno a pak sem dal na konci inst. aby bluetoth hledal nová zařízení (můj mob.) a během hledání se notebook vypl. tak sem ho dal do sítě a nešel zapnout, když ho vyndám ze sítě a zase zandám tak dioda napájení pouze blikne ale pc stále nejde, zkusil sem ho nechat tak rok na síti ale furt nejde zapnout, nevíte někdo prosim co stim?

tak na tomto notebooku byla chyba v základní desce, oprava za 7000,-kč, a matka majitele tohohle krámu chce to nechat opravit :-D, bych ji kop do pr. až by ji zazvonila, za 7000 si sice pořídí krám ale furt bude lepší jak tento :-D některé ženy nemají chybu....