Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype update

Mám Windows 7, do verze Skype 8.50, šlo vše bez problémů. Nyní se Skype automaticky aktualizuje, nemá v nastavení "zakázat aktualizace". Nikde už jsem nenašel Skypeup...exe, ve službách také nic. Prostě žádným způsobem nemůžu tu automatickou aktualizaci zastavit. Řešil to někdo?

To je divné.... mne to v Oznámenia len oznámi, že je k dispozícii nová verzia a je na mne, kedy si to aktualizujem.
Ale ani ja som nenašiel možnosť, kde sa nastavuje. Ovšem - od doby, odkedy Skype prevzal M$ - odobrali asi aj túto možnosť nastavení a riadi si to M$. Žiaľ.

Edit:
Tak i mne to robí automaticky. Ale kašlem na to. Teraz verzia 8.51.0.92

Četl si můj původní dotaz? A když jsem ti odpovídal, že já nechci automatické aktualizace?
Znovu: Skype se mi na W7 automaticky aktualizuje na nové verze, které už zřejmě W7 nepodporují a tak to vyhazuje chybové hlášky.
Nenašel jsem způsob jak aktualizace zakázat.
Když si stáhnu starší verzi ze Slunečnice 7.7.0.102, tak ta se ani nenainstaluje, protože jí odstřihli od Mrkve.
Verze, které jdou tj.8... už nemají volbu zakázat aktualizace.
Ty opravdu stahuješ něco ze Slunečnice, já ty jejich přebalené instalačky nemusím.