Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivir NORTON odpojuje wifi

téměř pokaždé když zapnu nb je wifi odpojená a musím ručně připojit.
Dle hlášky v okně od Nortonu že z důvodu úsporného režimu.......
Nevíte kde bych to nastavil aby to neodpojoval?
Díkes

jak může antivir řešit režim tvého síťového adaptéru a co je mu do toho? a takto shitově se chová placený produkt!
přesněji jde nejspíš o "kriplware" = trial verzi nainstalovanou výrobcem a ty místo okamžité odistalace toho svinstva to ještě obhajuješ.

čili tě nepřesvědčilo zfušované chování toho krámu. zřejmě ti ani nevadí, že nejde o očekávaný antivir (ten symantec nedělá), ale o antivirový "security balík", který se montuje do všeho co nemá.
první průser máš před sebou a jsi s ním na poradně. tyto balíky se dále montují do síťového připojení pc, do zbytečné analýzy obsahu stránek z pohledu američanů, do dns cache windows, do diskových operací - nic z toho není užitečné, respektive v podání "antivirů" podstatně převažují zápory = nulová účinnost a ztráta času, výkonu a peněz.

totálním hřebem do rakve těchto av svinstev je už 10 let to, že dnes najdeš viry jen někde v muzeu.
90% dnešních nákaz vůbec nejsou viry, ale jednoduchý spyware nebo skripty a nežádoucí doplňky v prohlížeči, které antiviry neumí detekovat a hlavně odstranit.

tolik řádků a přitom to nestojí ani za odplivnutí, škoda času.

To je výborný nápad zo strany nadčasového Symantec.

Si predstavme rejžo, že máš nainštalovaný americký, dekadentný, buržoázny OS W10, ktorý má nastavené v Plánovači neželané prebudenie systému v hodinách reštartu tvojej pečene (jater), tj. medzi 02-03hod. SEČ, kedy sladko spíš, sníš, ale popri tom bdelí imperialisti ti z vlastnej vôli zobudia HW, nainštalujú počas noci nechcenú veľkú záplatu desiny s množstvom bugov a chýb. Zrána, za čerstvej rosy, sadneš natešene k monitoru a máš hneď po nálade.

Alebo iný modelový príklad založený na základe overených skutočností. Máš v OS sofistikovaný vírus, ktorý ti potichu v noci prebudí mašinu a po nete cestou wifi začne odosielať súkromné dáta z disku nemenovanej mocnosti do ústredia imperialistov, nepriateľov sociaľistického štátu. Po tomto špicľujúcom úkone sa systém uspí, ako keby sa nechumelilo. Pritom pozor, ak nie si pripravený, zocelený boľševikmi, eštébákmi, už ťa majú, už o tebe vedia všetko súkromné, materiálne i imateriálne vyťažené počas noci z jedného blbého hdd.

Nortoni v Symantec velice dobre vedia, ako ti ich produktom z radov AV ubránia súkromie - odpojením wifi od verejnej siete amerického, západného Internetu.