Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel - úprava sešitu

Dobrý den mám sešit v Excelu Plán splácení půjčky
a potřeboval bych aby to psalo RPSN jak je v sešitu uvedeno.

Dále dá se nějak odebrat listy, které jsou prázdné?
Píše to že to mám 1 z 24 listů, ale zaplněné jsou jen 4 listy.
Dá se to nějak zakryt, aby to psalo jen když je to zaplněné?

Co se tíče datum poslední splátky je to v pořádku?

Moc děkuji za pomoc.
Změna předmětu, původně: Excelk - úprava sešitu (karel)

Trochu nestíhám tak to vezmu jen tak v rychlosti
1) Nemám páru jaký je přesný postup pro výpočet a upřímně se mi to nechce příliš studovat (nikdy sem to nepotřeboval), tak jen dám ODKAZ na sešit *.xlsx je to příloha k této KNIZE.
Zkus se tím prokousat možná tam nalezneš řešení.

2)"Prázdné" listy. Není pravda, že jsou zaplněné pouze 4 listy, protože je zaplněno všech 24 listů a to vzorci, které vracejí prázdnou hodnotu (""). Řešením by bylo řádky s 0 délkou skrýt, stejně jak si se na to ptal ZDE viz přiložený soubor.

Nastavení okrajů
Ouško ROZLOŽENÍ STRÁNKY -> vzhled stránky -> okraje