Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb floppy

Ahoj všem..Mám usb floppy a potřebuji jí otestovat,jestli je v pořádku..Některé diskety jdou,jiné ne a jinde to nemám možnost otestovat..Nevíte o něakym programu pod win 8?

Prostě si vem jednu funkční disketu,zrormátuj ji,aby neukazovala žádné chyby,něco na ni nakopíruj a pak ji vysunuj a zasunuj třeba 20x nebo 100x.Když ji to vidí a ukáže obsah vždy,je mechanika i disketa v pořádku.Na různých disketách to nepoznáš.

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se podobně chová (pod W7) i moje fungl nová USB flopy. Prostě někdy se jí chce, někdy ne. A někdy ji musím odpojit od USB portu a znovu připojit, aby si všimla diskety. Přitom všechny diskety na jiném stroji s normální 3,5" mechanikou fungují bez jakýchkoli potíží.