Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi zvuk

Dobrý den, zvuk na pc na kterém sem hrál rok tak aji když byl nějaký update od windows, zvuk mi šel uplně v pohodě.Najednou, jak teď byla nejnovější aktualizace windowsu tak od té doby mi nefunguje zvuk.Když dám odstranit potíže se zvukem napíše mi to:Zvukové služby neodpovídají Neopraveno.Nevíte někdo co s tím? Děkuji moc za každou radu

Ovladače od výrobce tvojí základní desky (a tím obvykle i od zvukových zařízení, integrovaných na desce), najdeš na webu výrobce tvojí základní desky. Takže napřed zjisti typ tvojí základní desky, na webu výrobce podle ní najdeš ovladače.
Typ základní desky lze zjitit pomocí programů, např. HWinfo a jiné.

správce zařízení: devmgmt.msc, nebo ovládací panely - systém, nebo vyhledávání ve windoze.

typ základní desky - třeba z příkazového řádku ve windows:

wmic computersystem get model,name,manufacturer,systemtype

základní driver = chipset driver, nově může být součástí driveru integované grafiky (záleží na cpu nebo dříve chipsetu). stahuje se od výrobce desky, případně vyhledávání u výrobce chipsetu. instaluje se zásadně jako první.
tento bych z opravných důvodů přeinstaloval a teprve po něm zvukovku od výrobce desky.