Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis True Image

Zdar tu všici.
Při zaloze souboru a složek, da se někde nastavit kompres?
Jsem zkoušel složku 57,2 GB
Acronis 18,9 GB
WinRar 14,9 GB nejlepši komprese
Přece jen 4GB jsou 4GB :-D

Nějaká uživatelka tu před časem sháněla zálohovací program a použila nějakou zde doporučenou a dosti známou bezplatnou variantou, teď nevím, jestli to nebyl právě Aiomei nebo Ease US, ale pak se stěžovala, že se jí nepovedlo obnovit zálohu a přišla o data. Zkusila Acronis True Image z CD a spolehlivě jí fungovalo jak zálohování, tak i obnovení.

Edit: Tady to je a byly to 2 špatné zkušenosti s Aiomei: https://pc.poradna.net/questions/1621635-nejde-obnovit-zalohu-v-aomei-backupper