Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako može mat procesor 90 stupnov ?

Zdravím mam otázočku ako može mat procesor 90 stupnov ? pozeram to cez program hwmonitor a ukazuje 80 -90 stupnov

Jedna sa o intel i5-4440S

Dakujem za každú radu co stým...
Změna předmětu, původně: procesor .. (Kurt)

chladič správne sedí ... jak mam vedieť či správne dal som ho do tých 4 bodov a von už nejde drží dobre :D

pastu som dal novu aj na chladič aj na procesor

ked ho zaťažím automaticky chladič vyhadzuje 4000 rpm

zaťažením myslím pustenie hry aktualizácia niečoho a ked ho nechám na voľnobehu tak ma 50 60 stupnov

no dal som ho tam druhy krat je tam dobre drzi skusal som to tak ze som dal malu gulicku plasteliny na chladič a ked sa oprel tak sa gulicka rozplaskla.... takze je dobre namontovany

to ze je pasív studeny je asi preto lebo ked som vypol pc a dal dole chladič procak bol studeny mal mozno 30 stupnov viac nie ...

Chladič může blbě sedět. Nebo můžou být heatpipipe poškozené, přijít o podtlak.

Pokud čidlo v cpu ukazuje 90 stupňů měl by plech chladiče mít alespoň 60 stupňů.

Obecně - pokud spustím zátěžový test {occt, prime test} a měřím teplotu v procesoru tak z 60 na 80az90 vyletí běžně do minuty.