Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako može mat procesor 90 stupnov ?

Zdravím mam otázočku ako može mat procesor 90 stupnov ? pozeram to cez program hwmonitor a ukazuje 80 -90 stupnov

Jedna sa o intel i5-4440S

Dakujem za každú radu co stým...
Změna předmětu, původně: procesor .. (Kurt)

Chladič může blbě sedět. Nebo můžou být heatpipipe poškozené, přijít o podtlak.

Pokud čidlo v cpu ukazuje 90 stupňů měl by plech chladiče mít alespoň 60 stupňů.

Obecně - pokud spustím zátěžový test {occt, prime test} a měřím teplotu v procesoru tak z 60 na 80az90 vyletí běžně do minuty.