Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se zapne až na druhý pokus.

Dobry den, když zapnu počitač tak se mi ukaže logo Arsenal gaming, ukaže mi to že se mužu dostat do biosu, a pak misto načitaciho kolečka se nic neukaže a počitač se sekne, po restartu normálně běží, dělá mi to každé druhé zapnutí.. mam gtx 1660ti,r5 2600, hyperx predator 16gb, tomahawk b450, zdroj 550w seasonic focus gold,crucial mx500 sdd a hdd... počitač je měsíc starý.

A dodal bych, že u staré sestavy bych navíc prohlédl kondenzátory na desce, popř. zkusil jiný zdroj. Ony totiž odcházející kondenzátory na desce, nebo i ve zdroji, se také tak projevují.
U nových desek se ale ty odcházivé kondenzátory už nepoužívají, kdežto u zdrojů pořád ano (pokud vím), nicméně na jejich pokažení je třeba přece jenom určitý čas.

ukaže mi to že se mužu dostat do biosu

A do toho BIOSu se tedy dostaneš nebo se to sekne hned?
Jestli ano a seká se to až pak,tak zkontroluj(vyměň) kabely k SSD disku.Nebo zkus nabootovat z nějakého DVD nebo USB místo SSD.
Ale taky bych to raději reklamoval.