Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka po zapnutí počítače

Mám W10 a po zapnutí počítače se objeví jen černá obrazovka...přitom počítač jede. Snažím se dostat alespoň do nouzového režimu,ale ať mačkám jak mackam,stále bez úspěchu....Zkouším ctrl+alt+del, držet shift při restartu, Windows+R, takové rady od Microsoftu při černé obrazovce, na nic to bohužel nereaguje. Jedná se o stolní počítač..Poradí mi někdo co s tím? Díky
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

No,přiznám to takto....Měnil jsem zdroj a zapomněl do zdroje připojit oba SSD disky...takže jsem se dostal pouze po zapnutí PC do biosu. Poté jsem to napravil a počítač v pohodě naskocil. A pak jsem zřejmě udělal tu chybu...V ccleaneru jsem viděl hodně věci při startu a některé vymazal. A byly tam i některé windows onedrive,to asi byla chyba. Teď nevím co s tím...

Ač to muže znít blbě nebo jako náhoda...Měnil jsem v současné době v počítači za nové - grafickou kartu a zdroj. Ten jsem objednal ještě jeden,přijde v úterý nebo ve středu a jeden si nechám a druhý vrátím...Ještě to zkusím zítra vzít do práce IT technikovi,zda si s tím poradí...Třeba to muže být nějaká blbost nebo taky ne..

Kamo,
takze rekapitulace pro tebe, i pro ostatni radce :
menil jsi stary zdroj(s kterym to fungovalo, a ted ho uz nemas) a starou grafiku (s kterou to fungovalo, a ted uz ji nemas), a tedka mas novy zdroj a novou grafiku.
Co takhle si pujcit od kamose kamaraduv zdroj a jeho grafiku ?
Skoda, ze jsi stary zdroj i starou grafiku vyhodil...

Kámo, tak si myslím, že už jsem docela blíž...Vzal jsem to teď ráno IT technikovi, co s tím...Připojil to k monitoru a počítač funguje bez problému. Takže je to monitorem. Zde jenom přidám poznámku, že monitor byl zhruba před 1-2 měsíci v českém servisu na reklamaci v rámci záruční doby - měnili panel + zdroj k monitoru. Nyní cca měsíc od výměny. Je možné, že na tom monitoru Samsung zase něco odešlo? (já vím, všechno je možné...)? Zatím mám pouze radu, odpojit na několik minut monitor od sítě a vyzkoušet to znovu...A když to nepůjde, tak asi zase opětovná reklamace. Bohužel doma zdvojené komponenty ani druhý monitor nemám...