Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 home (FPP)

Dobrý den, mám tento windows a ve středu dojde nové PC tak jsem se chtěl zeptat jak mám postupovat abych ho přehrál do nového PC stačí ho tam nainstalovat a tím jak nebudu používat starý se sám přeaktyvuje na nový HDD nebo jak?

Je to prenositeľná verzia, nainštaluj a aktivuj ju smelo na nový HW.

Aby si mohol používať aj starý HW s recipročnou licenciou, nemusíš mať obavy v prípade, ak nebudú spúšťané opakovane a súčasne, aby sa servery MS nezježili, nejančili.

Zablokuj vo Firewall (nadstavba WFC) a v súbore Hosts telemetrické a spol. pripojenia v podobe NT Kernel & System (System).