Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hacker (že jsem prej navštívila nějaké porno stránky)

Dobrý den,
můžete mi někdo poradit? Přišel mi mail, neotvírala jsem ho, ale viděla jsem, že to posílá hacker a že jsem prej navštívila nějaké porno stránky. Víc jsem neviděla, protože jsem to neotevřela. Zprávu jsem smazala, ale po třech dnech mi přišla další zpráva, že je to poslední upozornění. Smazala jsem všechny maily a zrušila mailovou schránku, která však bude odstraněna až za 6 dnů. Moje maily jsem odeslala na jinou mailovou adresu.
Prosím o radu, může se ještě něco stát? Můžou hackeři najít i schránku, kam jsem maily zkopírovala? Mailová schránka byla na seznam.cz
Děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: Hacker (Kráťa)

loading...

Mně dnes přišla poslední výzva před zveřejněním. Tak ať si poslouží, aspoň svět uvidí, jaký jsem ve svém věku ještě chlapík. A ten vořech si u toho taky může zamasturbovat.
:-D:-D:-D:beer:

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/spionsky-virus-nataci-uzivatele-kdyz-sleduje-eroticke-stranky-40296255?dop-ab-variant=9&seq-no=4&source=hp

Nějací dementi si myslí, že budu klikat na odkazy v nevyžádaných emajlech od neznámých odesilatelů.
https://pc.poradna.net/questions/1688575-prisel-mi-emajl-nevim-co-si-o-nem-myslet
Kromě těchto expertů mi přišly podobné emajly z nějakého antikvariátu co jsem tam koupil nějakou knížku a z qelbu, kde jsem kupoval nějaké šminky pro manželku.
[87942-aaa-jpg]