Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 načítací obrazovka

Zdravím všechny
Sestavil jsem si nové PC. Při prvním spuštění šlo vše v pořádku, nainstaloval jsem všechny ovladače hrál jsem i hry. Ale po prvním restartu mi zamrzl na nacitaci obrazovce... zkoušel jsem mnoho věcí (Vyndat a zandat paměti RAM , vrátit PC do bodu obnovení, zkoušel jsem spustit systém v safemodu ale pokaždé mi to hodilo bluescreen, taky jsem zkoušel psát příkazy do cmd podle internetu a v poslední radě jsem zkusil dat počítač so továrního nastavení a to taky pomohlo jen dokud jsem PC nerestartoval.)
Prosím o radu jako poslední věc mě napadla resetovat BIOS ale nevím zda bych dokázal ho zpět updatnout aby mi tam šel Ryzen 5 3. Gen.

zamrzl na nacitaci obrazovce

disk můžeš vytáhnout, přidat k dalšímu stoláku a podívat se na něj, jestli má normální obsah a vypadá bootovatelně.

a co ti brání ten disk úplně zrušit a nainstalovat na něj systém znovu?
nepíšeš které všechny ovladače a odkud jsi instaloval. obávám se, že právě jejich povolený update odpadem od m$ ti zrušil boot do první den funkčního systému