Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc na stahování

Ahoj, celkem hodně stahuji z torrentu, a můj pc to nezvládá protože na něm dělám spoustu dalších věcí a vadí mi, jak kvůli tomu hučí. Tak mě napadlo, že bych si koupil nějaký nový pc, (který by běžel třeba 20 hodin v kuse) extra jen na stahování a přesouvání filmů na disk.

Tak jestli by někdo doporučil. Nemusí nic extra umět, prostě at se zapne, zapnu nástroj na stahování a budu stahovat. Malé rozměry výhodou. HDMI či VGA pro připojení monitoru. 2x USB (možno 1x USB-C).

Díky

tvoje riesenie co si poslal ma podstatne horsie parametre + je drahsie.
expert byt nemusis, ak dokazes poskladat lego tak HDD a RAM pridat dokazes tiez.
ak nie urcite mas kamarata, co dokaze pracovat so skrutkovacom, otvorit PC a zasunut do slotu ram a hdd.
odporucam nainstalovat linux.

Ahoj, napadlo by tě jeste jak pc upevnit za monitor, podobně jak tady? https://www.alza.cz/dell-optiplex-3060-mff-d5341618.htm
chtěl bych tenhle stojan https://www.mall.cz/drzaky-stolky-televize/connectit-singlearm-basic-stolni-drzak-na-1-monitor-cerny-cmf-3103-bk?gclid=EAIaIQobChMIirqjjYjV5AIViLHtCh3FrQseEAQYCCABEgJjR_D_BwE (nebo dvojitý, či jinak podobný) a chtěl bych aby pc nebyl vidět. díky

Napadá mě https://eshop.losan.cz/cs/177070-drzak-hp-z2-mini-arm-wall-vesa pro muj pc, myslíš že by to vypadalo jako monitor připojený VESA na ten kryt, a ten kryt připojený VESA na držák? případně nejaký univerzální, kde bude ESA z obou stran

a chceš především další zařízení nebo vyřešit problém s hučením?

respberry se hodí. A co máš za šunku že hučí kvůli stahování? Nebude tam spíš probrlém v zaflákaném PC, (krypto´:) )virech, antivirech nebo nefunkčním ovladači na síťovku, co generuje hodně přerešení.