Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Access- zápis po daném datu

Dobrý den potřeboval bych vědět , mám li accessovskou tabulku (databázi) skladného, co bylo zapsáno v celé tabulce po daném datu.
Konkrétně zápis naskladnění je na začátku a odvoz či dílčí odvoz je na stejném řádku dále. ke každému zápisu by mělo být datum. Takže by to asi možná měl být dotaz "vyber větší než zadané datum ve sloupci A nebo B nebo C" . jenže se na to neumím zeptat.3-[ Jsem v Accessu fakt začátečník.

děkuji

v dotazu si to seskládej tak, abys ta tři pole měl v dotazu jako filtrovací. Pak přidáš podmínky na separátní řádky, viz ukázka:

[6445c33a-10a8-4c02-ada1-3234aaea16b9.gif]

Mimochodem si ale myslím, že máš tu databázi špatně navrženou. Měl jsi to řešit "krátkou" tabulkou zboží(položek) + id_pohybu a k ní sis měl napojit další tabulku pohybů s daty a jejich typem (tj. ta tabulka by měla jen tři "sloupce" - id_pohybu, datum_pohybu, typ_pohybu. celé bys to pak propojil vztahem 1:N. (tj. k jedné položce bys měl v navázané tabulce libovolný počet pohybů.)