Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spúšťanie programov po zapnutí

Dobrý deň, mám od poslednej aktualizácie taký problém že ak zapnem PC tak mi nabehne najprv úvodný screen a potom lockscreen ale programy na pozadí sa začnú spúšťať až po zadaní hesla čiže všetky programy sa začnú spúšťať až keď som na ploche. Pred veľkou aktualizáciou OS mi všetko začalo na pozadí štartovať a keď som zadal heslo a dostal sa na plochu tak všetko už bolo pripravené na používanie. skúšal som hľadať na webe ale nič som nenašiel kde by to šlo nastaviť. Používam Windows 10 Pro.

Vopred ďakujem za prípadne riešenie :-)

Programy se pred prihlasenim nespoustely na pozadi. System nevi, kdo se prihlasi a jake programy by mel spustit.
Spis jsi mel aktivni rychle spousteni, kde system uklafal pamet programu na disk - takovy hybrid mezi ukoncenim a uspanim a ty se pak rychle spustily pri prihlaseni.

Ve výchozím nastavení se programy spouštějí na pozadí. Ve výchozím nastavení přihlášení ve Windows 10 (minimálně poslední build) funguje tak, že se přihlásí uživatel na základě tokenu, který se vytvoří při restartu nebo vypnutí Windows 10, a zamkne se (platí to pro restart i pro vypnutí/zapnutí Windows 10). Je na to šoupátko v Nastavení, které uvedl mirha. Schválně si to zkus.

Túto možnosť som mal zapnutú a aj som to tak nechal. Neviem to na 100% kedy presne to začalo ale bolo to zhruba v čase keď prebehol "Windows 10 May 2019 Update" takže možno práve tam nastal nejaký problém a v tejto dobe som žiadne zmeny nastavení nerobil.

To spouštění co chceš zajišťuje to nastavení, které uvedl mirha. Pokud to máš zapnuto a přesto ti to nefunguje tak je to hodně divné. Buď to zkus vypnout a potom zapnout a pokud to nepomůže tak opravdu ti to spouštění nefunguje? Pokud ne tak máš něco rozhozenýho v systému a těžko tipovat co.