Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde webkamera v prohlížeči

dobrý den ,webový prohlížeč mi nerozpozná webkamery notebooku. čím to může být? Dřív to fungovalo, nevím proč nyní ne. Jde o stejný browser chrome. nefungují ani takové stránky jako "hTML5 Demo webcam getUserMedia examples"

Samozřejmě počítačové programy webkamery rozpozná a umí z nich fotit a natáčet.

Nicméně webové stránky nefungují

Ještě jsem chtěl doplnit, že prohližeč samozřejmě webkamery pozná, právě na záložce nastavení-obsah kamera - vyberte kameru - mohu si vybrat kterou chci. -(Integrated webcam 1, integrated webcam 2)
je přesto normální?

  navigator.mediaDevices
===>  MediaDevices {}

navigator.mediaDevices.getUserMedia is not function

chrome version 51

a další věc, jak vytvořit "fake" kameru, která jako zdroj bude mít obrázek či videostream odjinud?

Aha, už jsem na to přišel. Jednak to je na localhostu (poté jsem zjistil, že to udajně de řešit nějakými parametry při spuštění jako --treat-secure-origin localhost) a zadruhé chrome 51 umí ještě staré api .webkitgetuserMedia, ale to už se dnes nepoužívá (zmizelo webkit, pak se změnilo na .mediadevices)
Podělené ochrany!!