Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde webkamera v prohlížeči

dobrý den ,webový prohlížeč mi nerozpozná webkamery notebooku. čím to může být? Dřív to fungovalo, nevím proč nyní ne. Jde o stejný browser chrome. nefungují ani takové stránky jako "hTML5 Demo webcam getUserMedia examples"

Samozřejmě počítačové programy webkamery rozpozná a umí z nich fotit a natáčet.

Aha, už jsem na to přišel. Jednak to je na localhostu (poté jsem zjistil, že to udajně de řešit nějakými parametry při spuštění jako --treat-secure-origin localhost) a zadruhé chrome 51 umí ještě staré api .webkitgetuserMedia, ale to už se dnes nepoužívá (zmizelo webkit, pak se změnilo na .mediadevices)
Podělené ochrany!!