Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lazarus unity

Dobrý den.
Třeba když použivam unity od synapse.
Nakopiruji někam do adresaře a v delphi zadam cestu k adresaři.
Tools -> Options... -> Library -> Library Path

Jak na to přes lazarus?
Hledam v nastaveni a bud jsem slepejš, nebo to je jinde.
Dik.

Obdobně. Projekt->Volby projektu, řádek "Volby překladače" -> Cesty a tam už to uvidíš (Lazarus je v češtině). Chceš-li to natrvalo, pro všechny další projekty, zaškrtni v té ceduli vlevo dole "Nastavit volby překladače jako výchozí" a budou to dědit veškeré nové projekty.

PS: Mám Lazara na Linuxu, předpokládám, že pro Widle to bude stejné.

Jak přidanou.
Potřebuji ping, tak jsem do uses přidal unitu PingSend.
Na obrazku jde vidět,jak beči že ji nemuže najit.

unit1.pas(8,57) Fatal: Can't find unit PingSend used by Unit1
Po překopirovaní unity PingSend do projektu je spokojený a hleda další.