Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka k PC

Zdravím,
dneska mi odešli moje dlouholetá sluchátka Asus Cerberus a tak hledám nějakou cenově přijatelnou náhradu. Nejsem nijak náročný, potřebuji ovšem na sluchátkách mikrofon, aby byla příjemná na hlavě a co nejkvalitnější zvuk ve své kategorii - jejich vzhled vůbec neřeším, nejlépe bez RGB blbostí. Sluchátka mám hlavně na hraní kompetetivních her (Csko, r6) kde je důležité slyšet každý pohyb.
Cenově max 2 500, nejlépe méně.

Koukal jsem na HyperX Cloud 2 / HyperX Cloud Alpha - slyšel jsem na ně docela chválu.

Díky všem předem.

https://www.alza.cz/logitech-g432-d5560205.htm

https://www.youtube.com/watch?v=3sFdV9JJdGI

Nekecaj, sluchatka pri otoceni nausniku fakt vrzou a jsou cela takova nejaka "free" :-D, ale jakmile se daji na hlavu, tak drzi pevne a zaroven jako bych na hlave nic nemel. Nejlepsi sluchatka jaka jsem kdy mel a zvuk super, navic pri pouziti externi zvukovky s virtualnim 7.1 na hry a filmy naprosta bomba. (Navic je meli onehda v akci na Alze za 1500Kc, ale bohuzel uz je zase cena na normalni hladine, kolik stoji vsude jinde.)