Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohodnoťte sestavu

Zdravím,
Odpovídá tato sestava ceně 15600Kč? Na nejnovější hry to doufám
stačit bude. Díky za radu.

Procesor: Intel® Core 2 Duo™ E8200 (dvě jádra 45nm, 2.66 GHz, cache: L2-6MB, 65W)
Základní deska: Gigabyte P35-DS3L chipset P35 Express s775, DDR2, SATA2, GLAN, PCIE, ATX
HDD: 160 GB SATA II, 7200 otáček, 8 MB
RAM:4 GB (2x2GB) DDR2 800MHz+ , Transcend®/KingMax
GK:ATI Radeon HD3850 512MB DDR3 (dualDVI/HDTV, TVout, 256bit, jádro/pa: 668/1656 MHz
450W Eurocase zdroj s pasivním PFC, 12 cm nízkootáčkový ventilátor s termoregulací.
Zvukovka:8mi kanálová Surround High Definition audio pro repro 2+0 – 7+1.
SATA DVD-RW zapisovací mechanika Samsung S223F/BEBE ±R/±RW/RAM/DL 8.5 GB
Čtečka karet podporující většinu formátů (SM, XD, SD, MMC, CF, MD, MS)
Impact skříň Černá 5445, přední USB a audio konektory, kontrolní LCD panel.
Tichý ventilátor zdroje 12/14cm s termoreg. Zesílené stěny. Bočnice s větracími otvory.
Bezdr.myš i klávesnice
Je bez OS i monitoru.
Změna předmětu, původně: Sestava (mif)

Naprosto nevyhovující zdroj.
Kdyby jste vyměnil procák a desku na platformu AMD, mohl by jste si koupit větší disk např. 640 GB
Grafika hd 4850 neni tak drahá.
Zvukovka je zvlášt nebo na desce?
Opravdu je nutná čtečka karet, používáte ji ?
Budete mít 64bit OS aby jste využil celých 4GB paměti ?

klávesnice bez drátu ještě možná ale myš?? to neni na hraní.

Nejhorší je asi ten zdroj a grafika jen 3850. Jestli je to na hry tak nejvíc záleží na grafické kartě. Disk by mě osobně nestačil a je lepší si doplatit cca 600kč na 640gb. Deska s P35 není stará jak někteří psali, P45 nepřináší skoro nic nového.

Odkud je to opsaný ? Protože evidentně jste ten text nesestavil vy...

Přesně jsi to karle trefil....
Zkusil jsem to i jinde a tohle snad bude lepší:
Intel CORE2DUO E7200
Saphire Ati Radeon HD 4870 512MB DDR5
A-Data Vitesta EE 4GB 800MHZ
Asus P5Q PRO
Samsung 320GB
Cooler Master Elite 330
Asus DRW-2014L1T
Forton FSP 500W
Ještě jednou prosím o radu. Dík.

S procesorem se dá jít libovolně výš, je to jen otázka peněz. Pokud tenhle stačí, tak je to v pořádku. Při současných cenách disků bych zvolil větší. Paměti raději Corsair, fungují bez problémů snad na všech deskách. Vypalovačku snad raději Samsung nebo LG.