Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohodnoťte sestavu

Zdravím,
Odpovídá tato sestava ceně 15600Kč? Na nejnovější hry to doufám
stačit bude. Díky za radu.

Procesor: Intel® Core 2 Duo™ E8200 (dvě jádra 45nm, 2.66 GHz, cache: L2-6MB, 65W)
Základní deska: Gigabyte P35-DS3L chipset P35 Express s775, DDR2, SATA2, GLAN, PCIE, ATX
HDD: 160 GB SATA II, 7200 otáček, 8 MB
RAM:4 GB (2x2GB) DDR2 800MHz+ , Transcend®/KingMax
GK:ATI Radeon HD3850 512MB DDR3 (dualDVI/HDTV, TVout, 256bit, jádro/pa: 668/1656 MHz
450W Eurocase zdroj s pasivním PFC, 12 cm nízkootáčkový ventilátor s termoregulací.
Zvukovka:8mi kanálová Surround High Definition audio pro repro 2+0 – 7+1.
SATA DVD-RW zapisovací mechanika Samsung S223F/BEBE ±R/±RW/RAM/DL 8.5 GB
Čtečka karet podporující většinu formátů (SM, XD, SD, MMC, CF, MD, MS)
Impact skříň Černá 5445, přední USB a audio konektory, kontrolní LCD panel.
Tichý ventilátor zdroje 12/14cm s termoreg. Zesílené stěny. Bočnice s větracími otvory.
Bezdr.myš i klávesnice
Je bez OS i monitoru.
Změna předmětu, původně: Sestava (mif)

Nejhorší je asi ten zdroj a grafika jen 3850. Jestli je to na hry tak nejvíc záleží na grafické kartě. Disk by mě osobně nestačil a je lepší si doplatit cca 600kč na 640gb. Deska s P35 není stará jak někteří psali, P45 nepřináší skoro nic nového.

Odkud je to opsaný ? Protože evidentně jste ten text nesestavil vy...