Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Delphi - ukončeni programu

Zdravím.
Bych chtěl, aby při spuštění aplikace se sama po par vteřinach ukončila.

sleep(10000);
Application.Terminate;

Ale kam s tým?
Jsem zkoušel FormShow,FormActivate a nic.
Fungovat to funguje, ale form se na ploše nevykresli.
Proč?
Jen když dam Application.Terminate do timeru tak je to funkční.

IMHO nejednodušíí je nacpat na form komponentu Timer, nastavit čas a do události OnTime dát Form.Close a basta fidli. Vše zařídí mechanismy komponent Delphi, o nic se nemusíš starat, vše poběží jak má.

Sleep ti umrtví program, nehneš s oknem a nic se nebude vykreslovat, uživateli se bude zdát program zaseklý a bude se ho snažit zabít.