Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna ikonky hry

Ahoj, rád bych hrál v práci Civilizaci ale nechci at mám mezi zapnutýma aplikacema ikonku Civilizace a název. Není nějaký způsob, jak změnit ikonku a název hry dole v liště?

Děkuji a přeji hezký den

Změnu ikony snadno provedeš v zástupci hry (vyzkoušeno, W10). Jakmile jsem ale dole v liště nastavil zobrazení ikony i jména programu, byla tam opět ta původní, z *exe souboru hry.

Nedělej to, nevíš, zda nejsi v práci na PC logován. Máš pracovat, mohli by tě vyrazit.

Tak jako hlavní ajťák si jistě dokážeš tu ikonku zástupce změnit a lištu ve Windows nastavit, jak jsem psal výše :-p

Někdy jde různými nástroji snadno a "amatérsky" změnit název programu a ikonu i přímo v *exe (dřívé běžně, např. pomocí Resource Hackeru nebo eXeScope, dnes u 64 bitů už skoro vůbec..)

Hlavní IT-čkári sa svojimi myšlienkami, hlbokým umom, vysokou inteligenciou, odborným VŠ vzdelaním, zaoberajú zložitejšími vecami než akou je lamácky blbá zmena jednej ikony na ploche. Ešte ak by sa jednalo o zmenu viacero ikon, potom je na tvári miesta použiť získané vzdelanie.